Przejdź do głównej zawartości

Ulubiony numer do biegania?


Chyba każdy ma taki kawałek, który gdy pojawi się w słuchawkach, od razu daje nam kopa do większego wysiłku:) U mnie cały czas króluje stary dobry Daft Punk, tylko w kooperacji z Williamsem:) Lubię takie lekkie, lajtowe kawałki. Sprawiają, że czuję się jakbym miała z 10 kg mniej na sobie:P

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Rodzicielstwo zmienia charakter człowieka

Jestem przekonana, że macierzyństwo i rodzicielstwo strasznie wpływa na zmianę charakteru rodziców. A mówią wszyscy, że człowiek raczej nigdy się nie zmienia. To nie prawda, stajemy się dzięki temu wrażliwsi, czuli, uczymy się odpowiedzialności. Widzę to po mojej koleżance, która nigdy nie była jakaś bardzo odpowiedzialna, a teraz jest odwrotnie.

Wygodne bieganie w towarzystwie muzyki

Ostatnio wspominałam Wam o muzyce do biegania, a teraz okazało się, że przydadzą mi się nowe słuchawki do biegania, bo stare niestety musiałam wyrzucić do kosza. Nie chcę już kupować czegoś, co po miesiącu będzie kompletnie do niczego, czytam więc poradniki o słuchawkach.

Start

Trzeba wystartować z przytupem, dlatego na dzień dobry wrzucam Wam kawałek, który każdy zna i chyba każdy lubi:P Blog będzie zbiorowiskiem luźnych myśli, czasami wrzucę jakąś muzyczkę, fajne zdjęcie, czasami będzie zupełnie off topic:)